Doprava a Platba

Kvalitní v Česku vyrobené regály Shelveeno můžete mít už za 24 hodin kdekoliv po republice. Na vybraných adresách v okolí Brna a jižní Moravy můžete mít regály již za několik hodin od objednání přímo u Vás doma.

Platit můžete online kartou, hotově, dobírkou i převodem na účet. V případě dotazů jsme tu pro vás každý pracovní den od 8:00 do 17:00 na telefonu i e-mailu.

Doprava kovových regálů po celé ČR

Shelveeno ECONOMY od   89 Kč 
Shelveeno EXPRESS 24 od 129 Kč
Shelveeno PALETTE od 690 Kč (dříve 1380 Kč)
Shelveeno BRNO EXPRESS od 290 Kč
Osobní odběr zdarma

Shelveeno ECONOMY - nejvýhodnější kurýrní přeprava

Hledáte nejlepší poměr mezi cenou a rychlostí dopravy? Pak bude ideální zvolit SHELVEENO Economy, kdy se o dopravu regálů postarají renomovaní přepravci (GLS, DPD, WE|DO, ...). Objednávky pro vás expedujeme každý pracovní den, takže pokud objednáte do 16:00, regály předáme dopravci ještě ten samý den. Zpravidla k vám tak objednané regály dorazí do 2-3 pracovních dnů od uskutečnění objednávky. Cenu přepravy jsme pro Vás srazili na úplné minimum a tak s přepravou Shelveeno ECONOMY zaplatíte za jeden regál pouze 89 Kč.

Shelveeno EXPRESS 24h - nejrychlejší prémiová kurýrní přeprava

Potřebujete regály doručit do 24 hodin? Pak regály u nás objednejte v kterýkoliv den do 19:00 a hned následující pracovní den budou u vás. Díky této službě nebude váš projekt nic brzdit a vy se můžete plynule věnovat návazným pracím nebo odpočinku. Tuto přepravu je možné zvolit pouze do 10 ks regálů. Cenu jsme pro Vás zadotovali a tak za každý expresně doručovaný regál zaplatíte pouze 129 Kč.

Shelveeno PALETTE - sleva 50 % na dopravu

Chystáte u nás nákup většího množství regálů? Děkujeme – vážíme si toho! V případě většího objemu zboží máme připravenou paletovou přepravu. Žádné obavy, nemusíte mít paletový vozík ani nic podobného. Všechny regály u nás nachystáme na paletu, pečlivě zabalíme a až k vám je doveze auto se sklopným čelem a vyloží je přímo u Vás před domem, v garáži či ve firmě, prostě kdekoliv, kde auto nebo paleta projede. Uložení regálů na paletu navíc zcela eliminuje další manipulaci se samostatnými regály a tak nemůže u větších zásilek dojít k žádnému poškození. Jako poděkování za tak velký nákup od nás na dopravu získáte 50% slevu, která je již odpočítaná z ceny přepravného, které je účtováno na e-shopu. Za 10 regálů je cena přepravy 1380 Kč, Vy však platíte pouze 690 Kč. Za 20 regálů stojí přeprava 1580 Kč, Vy platíte pouze 1/2, tedy 790 Kč. U ještě větších objednávek Vám účtujeme jen 890 Kč a ušetříte tak i 70% na přepravném.

Shelveeno PERSONAL - osobní odběr zdarma, po domluvě i o víkendu

Nechcete na objednávku čekat ani minutu? Můžete si ji vyzvednout u nás ve skladu bez čekání v pracovní dny vždy od 9:00 do 14:00. Ve státní svátky, o víkendech a mimo uvedenou dobu Vás rádi obsloužíme po předchozí telefonické domluvě a to bez příplatku, zcela zdarma. Objednané regály si můžete navíc v našem skladu prohlédnout, vyzkoušet a se zkušeným personálem poradit, pokud s výběrem toho nejvhodnějšího nemáte zcela jasno.

Adresa pobočky: Cejl 76, 602 00 Brno (I. nádvoří)

Využijte výhody osobního odběru

 • bezproblémové parkování přímo u skladu,
 • možnost platby kartou i v hotovosti,
 • za osobní odběr neplatíte nic navíc a to ani o víkendech,
 • objednávku můžete mít prakticky okamžitě, bez front, bez zdržování,
 • možnost vyzkoušet a prohlédnout si vystavené regály,
 • pomoc při naložení zakoupeného zboží je u nás samozřejmostí,
 • kompaktní rozměry balení pro snadný převoz i osobním autem.

Shelveeno BRNO EXPRESS - doprava do Brna v den objednávky

Potřebujete regály Shelveeno přivézt až k vám? Žádný problém! Objednejte si u nás regály v pracovní dny do 16:00 a ještě tentýž den je můžete mít u Vás doma. Cena expresní dopravy do Brna a nejbližšího okolí Brna je stanovena dle počtu regálů a to do 5 regálů 290 Kč, do 10 regálů 490 Kč a pro velké objednávky i celé palety 990 Kč.

Platby za objednávky regálů

Platbu za objednávku si můžete vybrat přímo v košíku a kromě dobírky jsou všechny zdarma.

Platba online kartou zdarma
Platba na účet předem zdarma
Platba hotově nebo kartou při osobním odběru zdarma
Platba na dobírku 59 Kč


Vybírat můžete z následujících:

 • Platba hotově nebo kartou při osobním odběru - ZDARMA
 • Platba na dobírku (platíte při převzetí zboží od přepravce) - 59 Kč
 • Platba převodem na účet (po dokončení objednávky Vám pošleme platební údaje. Po připsání platby Vaši objednávku expedujeme) - ZDARMA
 • Platba online kartou (nejrychlejší a nejbezpečnější způsob bezkontaktní platby. Stačí zadat údaje z karty, platba je okamžitě připsána a Vaše objednávka je ihned předána na sklad k zabalení a připravena pro dopravce) - ZDARMA

Přejeme Vám příjemný nákup.